Thermaltake Litepower LTP-650AL2NK strømforsyning - 650W
ATX12V 2.3 - Sort
Opgradere til sleeved kabler
=
736,-
DKK
(588,80 ekskl. moms)
| Enhedstype | Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - intern |
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX12V 2.3 |
| PSU formfaktor | ATX |
| Farve | Sort |
| Indgangspænding | AC 230 V |
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm 24 pin ATX ¦ 1 x strøm 8 pin +12 V med aftagelig 4 pin sektion ¦ 6 x 4-PIN intern strøm ¦ 5 x 15 pin Serial ATA strøm ¦ 1 x 4-PIN mini-strømforsyningsforbinder ¦ 2 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion |
| Udgangspænding | +3.3, +5, ±12 V |
| Strømkapacitet | 650 Watt |
| Output Current | +3.3V - 23 A ¦ +5V - 17 A ¦ +12V - 48 A ¦ +5VSB - 2.5 A ¦ -12V - 0.5 A |
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 timer |
| Kølesystem | 120 mm ventilator |
| Egenskaber | Ikke-modulær |
| Overensstemmelsesstandarder | CB, TUV SUD, EAC, RCM |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |
| Min. driftstemperatur | 5 °C |
| Maks. driftstemperatur | 35 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 20 - 85 % (ikke-kondenserende) |
| Bredde | 15 cm |
| Dybde | 14 cm |
| Højde | 8.6 cm |