ASUS TUF-GAMING-750B strømforsyning - 750W 80 PLUS Bronze
ATX12V / EPS12V
Opgradere til sleeved kabler
=
993,-
DKK
(794,40 ekskl. moms)
Strømstyring
| Total effekt | 750 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
Porte & Grænseflader
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
| Antal SATA strømstik | 5 |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 4 |
| Kabeltype | Ikke modulær |
Præstation
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Bronze |
| Formål | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
Design
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Højde | 86 mm |
| Vægt | 2,18 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |