ASRock Strømforsyning
PC - 150 mm - 86 mm - 140 mm - Sort
Præstation
| Formål | PC |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Gold |
| ATX-version | 3,1 |
| EPS-version | 12V |
Strømstyring
| Total effekt | 850 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Maks. udgangsstrøm (+12 V) | 70,8 A |
Porte & Grænseflader
| Motherboard, strømstik | 24-pin ATX |
| PCI ekspres strømstik (8-pin) | 2 x 8-pin (6+2-pin) |
| PCI Express strømstik (12+4-bens) | 1 |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 2 |
| Antal SATA strømstik | 4 |
Andre funktioner
| CPU strømstik (4+4 pin) | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Kølingstype | Aktiv |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
Funktioner
| Modulært | Nej |
Vægt & størrelser
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 86 mm |
Logistik data
| Garantiperiode | 3 År |