Føniks Intel R5/RTX5060Ti Gamer Computer
AMD Ryzen 5 7500F - 16GB DDR5 - GeForce RTX 5060Ti 8GB - 1TB SSD M.2 - Uden Windows licens
Computer inkl. Windows 11 Home installation og aktivering
1x
Føniks Intel R5/RTX5060Ti Gamer Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Home
=
Føniks Intel R5/RTX5060Ti Gamer Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Home
Før
12.697,-
DKK
SPAR
1.899,-
DKK
10.798,-
DKK
(8.638,40 ekskl. moms)
Computer inkl. Windows 11 Pro installation og aktivering
1x
Føniks Intel R5/RTX5060Ti Gamer Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Pro
=
Føniks Intel R5/RTX5060Ti Gamer Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Pro
Før
13.097,-
DKK
SPAR
1.899,-
DKK
11.198,-
DKK
(8.958,40 ekskl. moms)
PC
| Processor | AMD Ryzen 5 7500F |
| Grafikkort | GeForce RTX 5060 Ti 8GB |
| Hukommelse (RAM) | 16 GB |
| DDR (RAM) | DDR5 |
| SSD Kapacitet | 1 TB |
| Bundkort | A620M mATX |
| Køling | FG CC300 luftkøler |
| Strømforsyning | 750 W 80+ Bronze |
| Kabinet | FG C650 Infinity RGB ATX |
| Styresystem | Uden styresystem |
| Garanti | 3 år |
| RGB | Med RGB |





