Produkt nr: F-120MMFAN
EAN: 9999924792864
Varenummer: F24792864
billigst-pricerunner
FG 120mm Kabinet køler Blæser (1200 rpm) Silent
Producent: Føniks
Produkt nr: F-120MMFAN
EAN: 9999924792864
Varenummer: F24792864
På lager - forsendelse samme hverdag, ved bestilling inden kl. 16.00
(79,20 ekskl. moms)
Producent: Føniks
Produkt nr: F-120MMFAN
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
FG 120mm kabinetkøler – effektiv køling til PC'en
Her er en FG 120mm kabinetkøler et optimalt valg, da den gør præcis det man regner med til en god pris. Køleren skal blot installeres i ens computer, og herefter puster og pruster den dagen lang, så dit hardware ikke overopheder.
Er det en effektiv og billig køleløsning du er ude efter? Så køb en eller flere GF 120mm kabinetkølere i dag – vi sender dem hurtigt og fragtfrit til dig.
Specifikationer:
Fan size  120*120*25 mm
Fan blade QTY  9叶
Rated voltage  12V DC
Rated power  3.4 W
Rated current  0.21±10%Amp
Bearing type  Hydraulic
Lifetime  40.000 hours
Fan speed  1200±10%
Fan/air volume  46±10%CFM
Fan/wind pressure  1.16mmH2O±10%
Fan dBA  22±10%DBA