DELTACO USB 3.0 til RJ45 - 0,1 m
Hvid
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB |
| Grænseflade | Ethernet |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabelteknologi | 10/100/1000BaseT(X) |
| Kobber ethernet kabelteknologi | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Intern | Ingen |
| Oprindelsesland | Kina |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 24 g |
Emballeringsdata
| Drivere inkluderet | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 59 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 18 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 13 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 1,44 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8517620000 |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 20 stk |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 3 cm |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 180 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 30 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 290 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,37 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |