Cudy LT400
trådløs router - 4G - desktop
WAN-forbindelse
| Ethernet WAN | Ja |
| DSL WAN | Ingen |
| SIM-kort slot | Ja |
| 3G/4G kompatibilitet USB-modem | Ja |
| WAN forbindelsestype | RJ-45 |
Trådløse LAN funktioner
| Wi-Fi-bånd | Enkelt band (2,4 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 300 Mbit/s |
| Modulation | 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DSSS, QPSK |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Hurtigt ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100 Mbit/s |
| Kabelteknologi | 10/100Base-T(X) |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Portvideresendelse | Ja |
| Dynamisk DNS (DDNS) | Ja |
| VPN-support | OpenVPN/PPTP/L2TP/Zerotier/Wireguard |
Mobilt netværk
| Generering af mobilnetværk | 4G |
| 2G standard | Edge, GSM |
| 3G standard | DC-HSPA+, HSPA, HSPA+, UMTS, WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM-korttype | NanoSIM |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 4 |
| USB-port | Ingen |
| DC-in-stik | Ja |
Administrationsfunktioner
| Webbaseret administration | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
Sikkerhed
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Ja |
| Understøttelse af DMZ | Ja |
Protokoller
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | LAN, WAN |
| Produkttype | Stationær router/pol router |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Antenne
| Antennedesign | Ekstern |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 5 dBi |
| Antenner, antal | 4 |
Funktioner
| Intern hukommelsestype | DDR2 |
| Intern hukommelse | 64 MB |
| Plug and play | Ja |
| Firmware kan opgraderes | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | DC |
| Udgangsspænding | 12 V |
| Udgangsstrøm | 1 A |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |