Produkt nr: 90DA0093-B09020
EAN: 4711387297513
Varenummer: F24864091
Producent: ASUS
Produkt nr: 90DA0093-B09020
EAN: 4711387297513
Varenummer: F24864091
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(362,40 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90DA0093-B09020
Læs mere her
Opgrader dit gaming-setup med ASUS TUF Gaming TR120 ARGB indsats med blæser!
Type Luftkøler
Ventilator diameter 120 mm
Omdrejningshastighed (maks.) 2000 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 29 dB
Maksimal luftstrøm 77.4 kubikfod/min.
Maksimalt lufttryk 3.3 mmH2O
Lejetype Hydraulisk
Ventilatorens støjniveau (maks.) 29 dB
Design
Produktfarve Hvid
Vægt 515 g
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 28 mm
Pakkebredde 172 mm
Pakkedybde 125 mm
Pakkehøjde 90 mm