Produkt nr: 90DA00D3-B09020
EAN: 4711387543511
Varenummer: F24864098
Producent: ASUS
Produkt nr: 90DA00D3-B09020
EAN: 4711387543511
Varenummer: F24864098
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(506,40 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90DA00D3-B09020
Læs mere her
ASUS TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE 3IN1 120mm White
Forkæl dig med fantastiske ARGB-effekter med ASUS TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE 3IN1 120mm White-køleren. Denne innovative køler har et omvendt design, der giver en unik og stilfuld touch til din gaming setup.
Den ASUS TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE 3IN1 120mm White er nem at installere og passer perfekt til de fleste computere. Giv din gaming setup et boost med denne imponerende køler, der ikke kun holder dine komponenter kølige, men også giver en fantastisk æstetisk værdi til din opsætning.
Opgrader din gaming-oplevelse med ASUS TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE 3IN1 120mm White-køleren i dag og oplev en ny dimension af køling og belysning til din pc.
Type Luftkøler
Ventilator diameter 120 mm
Omdrejningshastighed (maks.) 2000 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 29 dB
Maksimal luftstrøm 76.3 kubikfod/min.
Maksimalt lufttryk 2.75 mmH2O
Lejetype Hydraulisk
Ventilatorens støjniveau (maks.) 29 dB
Design
Produktfarve Hvid
Vægt 515 g
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 28 mm
Pakkebredde 172 mm
Pakkedybde 125 mm
Pakkehøjde 90 mm