Produkt nr: 90DA00D0-B09020
EAN: 4711387543436
Varenummer: F24864097
Producent: ASUS
Produkt nr: 90DA00D0-B09020
EAN: 4711387543436
Varenummer: F24864097
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(497,60 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90DA00D0-B09020
Læs mere her
Oplev den ultimative kølings- og belysningsløsning med ASUS TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE 3IN1 120mm Black!
Opnå den optimale balance mellem køling og stil med ASUS TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE 3IN1 120mm Black!
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Ventilator
Ventilator diameter 120 mm
Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) Ja
Lejetype Hydraulisk
Blæser, hastighed (min.) 1800 rpm
Ventilator statisk tryk 2.75 mmH2O
Blæser, hastighed (maks.) 2200 rpm
Design
Produktfarve Sort
Antal blæsere 3 blæser(e)
Belysning LED Ja
Antal lysdioder 16
Vægt 515 g
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 28 mm
Pakkebredde 172 mm
Pakkedybde 125 mm
Pakkehøjde 90 mm