Produkt nr: 90DA0090-B09020
EAN: 4711387297353
Varenummer: F24864093
billigst-pricerunner
ASUS TUF Gaming TR120 ARGB
ASUS TUF Gaming TR120 ARGB
Producent: ASUS
Produkt nr: 90DA0090-B09020
EAN: 4711387297353
Varenummer: F24864093
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(502,40 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90DA0090-B09020
Læs mere her
Oplev intens gaming med ASUS TUF GAMING TR120 ARGB 3IN1
Med ASUS TUF GAMING TR120 ARGB 3IN1 kan du fordybe dig i en verden af intens gaming. Med sit kraftfulde 120mm design giver denne sorte køler en effektiv køling og holder din computer kørende problemfrit i timevis. Den avancerede ARGB belysning skaber en stemningsfuld atmosfære og tilføjer en ekstra dimension til din gaming oplevelse.
Type Luftkøler
Ventilator diameter 12 cm
Omdrejningshastighed (maks.) 2000 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 29 dB
Maksimal luftstrøm 77,4 kubikfod/min.
Maksimalt lufttryk 3,3 mmH2O
Lejetype Hydraulisk
Ventilatorens støjniveau (maks.) 29 dB
Design
Produktfarve Sort
Antal blæsere 3 blæser(e)
Belysning LED Ja
Belysningsfarve Flere
Vægt & størrelser
Vægt 515 g
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 28 mm
Pakkebredde 172 mm
Pakkedybde 125 mm
Pakkehøjde 90 mm