Produkt nr: 90DA0033-B09030
EAN: 4711081845447
Varenummer: F23224117
billigst-pricerunner
ASUS TUF Gaming TF120 ARGB
ASUS TUF Gaming TF120 ARGB
Producent: ASUS
Produkt nr: 90DA0033-B09030
EAN: 4711081845447
Varenummer: F23224117
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(460,00 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90DA0033-B09030
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Forbedr din Gaming-oplevelse med ASUS TUF Gaming TF120 ARGB - White Edition
Denne indsats med blæser er en del af den kendte ASUS TUF-serie, der er specielt designet til gaming. Med en stærk blæser på 120 mm, sikrer den effektiv køling af din computer, og sørger for, at du kan fortsætte med at spille, uden at bekymre dig om overophedning.
Køb nu og løft din gaming-oplevelse til det næste niveau!
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Luftkøler
Ventilator diameter 120 mm
Omdrejningshastighed (min.) 250 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 1900 rpm
Støjniveau (høj hastighed) 29 dB
Maksimal luftstrøm 76 kubikfod/min.
Antal pr. pakke 3 stk
Blæser, hastighed (maks.) 1900 rpm
Blæser, hastighed (min.) 250 rpm
Design
Produktfarve Hvid
Antal blæsere 3 blæser(e)
Antal ventilatorblade 7
Belysning LED Ja
Belysningsfarve Blå, Grøn, Rød
Ventilatorstyring Ja
Strømstyring
Nominel spænding 13.2 V
Startspænding 5 V
Ventilator strømforbrug 2.88 W
Blæser, spænding 13.2 V
Ventilatorstrøm 0.24 A
Vægt & størrelser
Bredde 120 mm
Dybde 120 mm
Højde 25 mm
Pakkebredde 172 mm
Pakkedybde 125 mm
Pakkehøjde 90 mm