ADATA UV128 USB-nøgle 512 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Blå
Præstation
| Kapacitet | 512 GB |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
| Kompatible operativsystemer | Windows Vista/7/8/8.1/10/11, Mac OS X 10.6+, Linux Kernel 2.6+ |
Design
| Formfaktor | Glide |
| Produktfarve | Sort, Blå |
| Husmateriale | Plast |
Vægt & størrelser
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Højde | 9 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Blister |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Garantiperiode | 5 År |
Tekniske detaljer
| Stropbeslag | Ja |