ADATA UV128 USB-nøgle 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Blå
Præstation
| Kapacitet | 256 GB |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
| Plug and play | Ja |
| Kompatible operativsystemer | Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later, with no device driver needed |
Design
| Formfaktor | Uden hætte |
| Produktfarve | Sort, Blå |
| Husmateriale | Plast |
| Nøglering | Ja |
Sikkerhed
| Fingeraftrykslæser | Ingen |
| PIN-kode-sikret adgang | Ingen |
| Beskyttelse af adgangskode | Ingen |
| Quick-out funktion | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Højde | 9 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Blister |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Stropbeslag | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717070 |