ADATA UC300 USB-nøgle 256 GB USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Grøn
Præstation
| Kapacitet | 256 GB |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
| Kompatible operativsystemer | Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later, with no device driver needed |
Design
| Formfaktor | Glide |
| Produktfarve | Sort, Grøn |
| Husmateriale | Plast |
Vægt & størrelser
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 63 mm |
| Højde | 10 mm |
| Vægt | 7 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |