ADATA ACHO-UC300-128G-RNB USB-nøgle 128 GB USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort
Præstation
| Kapacitet | 128 GB |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Læsehastighed | 100 MB/s |
| Plug and play | Ja |
| Kompatible operativsystemer | Windows, Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later, with no device driver needed |
Design
| Formfaktor | Glide |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
Vægt & størrelser
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Højde | 10 mm |
| Vægt | 7 g |