ADATA 64GB DashDrive UV128 USB-nøgle USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Blå
Præstation
| Kapacitet | 64 GB |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Læsehastighed | 90 MB/s |
| Skrivehastighed | 40 MB/s |
| Plug and play | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Design
| Formfaktor | Glide |
| Produktfarve | Sort, Blå |
Vægt & størrelser
| Bredde | 21 mm |
| Dybde | 69 mm |
| Højde | 9 mm |
| Vægt | 11 g |
Andre funktioner
| USB påkrævet | Ja |
| USB-drevet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717070 |