Samsung GH82-15960A reservedel til mobiltelefon Batteri Grå
Funktioner
| Produkttype | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | S9+, S9 |
| Produktfarve | Grå |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 132 mm |
| Pakkehøjde | 32 mm |
| Pakkevægt | 70 g |