Samsung Galaxy A15/A15 5G
| Produkttype | Skærmbeskytter - glas |
| Pakketype | Kuvert |
| Beregnet til | Mobiltelefon |
| Beskyttelse | Ridseresistent, brudsikker, chipbeskyttelse, revneresistent, fingeraftryksresistent, stødresistent |
| Pakkeindhold | Skærmbeskytter, rensepakke |
| Produktmateriale | Hærdet glas (9H) |
| Belægning | Oleofobisk |
| Vægt | 70 g |
| Egenskaber | Brug med omhu |
| Bredde ved forsendelse | 10.3 cm |
| Dybde ved forsendelse | 0.3 cm |
| Højde ved forsendelse | 19.2 cm |
| Vægt ved forsendelse | 80 g |
| Designet for | Samsung Galaxy A15, A15 5G |