Neomounts NEXT One DS65S-950WH2 monteringssæt
fuld bevægelse - for 2 LCD displays - hvid
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 11 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 61 cm (24") |
| Antal understøttede skærme | 2 |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 11 kg |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. buet/ultrabred skærm) | 9 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 86,4 cm (34") |
| Montering | Klemme/strømpe |
| Monteringstype | Skrivebord |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Skrivebord tykkelse (min) | 1 cm |
| Skrivebord tykkelse (maks.) | 5,5 cm |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringstype | Gasfjeder |
| Højdejusteringsområde | 0 - 542 mm |
| Dybdejusteringsområde | 121 - 455 mm |
| Justering af bredden | 100,4 cm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -70 - 70° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -90 - 90° |
| Rotation | Ja |
| Rotationsvinkel | 180° |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Design
| Husmateriale | Aluminium |
| Produktfarve | Hvid |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1129 mm |
| Dybde | 164 mm |
| Højde | 592 mm |
| Vægt | 7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 325 mm |
| Pakkedybde | 145 mm |
| Pakkehøjde | 485 mm |
| Pakkevægt | 8,4 kg |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 10 År |
| Bredde justeringsområde | 0 - 1004 mm |
| Minimumsvægt | 1 kg |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 345 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 310 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 500 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 17,6 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 2 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 50 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7616991099 |
| Ydre emballage nettovægt | 14 kg |
| Oprindelsesland | Kina |