Neomounts FPMA-C200 bøjle
fuld bevægelse - for LCD display - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 20 kg; 20 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 25,4 cm (10"); 25,4 cm (10") |
| Antal understøttede skærme | 1; 1 |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 20 kg; 20 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 101,6 cm (40"); 101,6 cm (40") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm; 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 200 x 200 mm; 200 x 200 mm |
| Panel montering grænseflade | 100 x 200,100 x 100,200 x 100,200 x 200,75 x 75; 100 x 200,100 x 100,200 x 100,200 x 200,75 x 75 |
| Monteringstype | Loft; Loft |
Design
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Husmateriale | Stål; Stål |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja; Ja |
| Højdejusteringstype | Vejledning; Vejledning |
| Højdejusteringsområde | 640 - 1040 mm; 640 - 1040 mm |
| Hældningsindstilling | Ja; Ja |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 180°; 0 - 180° |
| Drejelig | Ja; Ja |
| Drejelig vinkel | 180°; 180° |
| Drejevinkel område | 0 - 180° |
| Rotation | Ja; Ja |
| Rotationsvinkel | 360°; 360° |
| Forbedret kabelstyring | Ja; Ja |
| Hældningsvinkel | 180°; 180° |
| Justering af dybde | 9 cm |
Tekniske detaljer
| Oprindelsesland | Taiwan; Taiwan |
Vægt & størrelser
| Dybde | 90 mm; 90 mm |
| Højde | 1040 mm; 1040 mm |
| Vægt | 5,83 kg; 5,83 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 760 mm; 760 mm |
| Pakkedybde | 225 mm; 225 mm |
| Pakkehøjde | 190 mm; 190 mm |
| Pakkevægt | 4,5 kg; 4,5 kg |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 760 mm; 760 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 225 mm; 225 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 190 mm; 190 mm |
| Ydre emballage nettovægt | 6 kg; 6 kg |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,6 kg; 6,6 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 1 stk; 1 stk |
| Antal pr. master (ydre) kasse | 1 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 40 stk; 40 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7326909890; 7326909890 |
Andre funktioner
| Dybdejusteringsområde | 0 - 90 mm |