Nedis Wandhalterung Vollbeweglich
für Bildschirme von 10 bis 81,30cm (32") , Neigung 15°, 30kg Traglast (TVWM31BK)
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 30 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 25,4 cm (10") |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 200 x 200 mm |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 15° |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
Vægt & størrelser
| Bredde | 255 mm |
| Dybde (min.) | 7,3 cm |
| Højde | 197 mm |
| Vægt | 1,4 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |