Nedis HDMI-kabel med Ethernet
2 m
Funktioner
| Kabellængde | 2 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Anthracit |
| 3D | Ja |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160 |
| Understøttede videotilstande | 2160p |
| HDMI Ethernet-kanal | Ja |
| AWG-ledningsstørrelse | 28/30 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Kabelmateriale | Kobber |
| Kabel kappemateriale | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Plug and play | Ja |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 7,3 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 225 mm |
| Pakkevægt | 179 g |
| Pakketype | Blister |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |