Trust GXT 925 Redex II
mus - letvægts, gaming - USB 2.0 - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
619,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
589,-
DKK
(471,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Bevægelsesopløsning | 10000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 80 |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 63 mm |
| Dybde | 41 mm |
| Højde | 125 mm |
| Vægt | 82 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |