Trust GXT 924W YBAR+
mus - USB - hvid
Mus inkl. musemåtte
=
Før
751,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
721,-
DKK
(576,80 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 25600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Musens sporingshastighed | 400 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
| Vægten kan tilpasses | Ingen |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 67 mm |
| Dybde | 123 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 137 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |