Trust GXT 133 Locx
mus - USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
535,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
505,-
DKK
(404,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ingen |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
| Acceleration (maks.) | 10 G |
| Afsøgningshastighed | 500 Hz |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Laserfarve | Rød |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 69 mm |
| Dybde | 42 mm |
| Højde | 129 mm |
| Vægt | 86 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkevægt | 190 g |
| Pakkehøjde | 210 mm |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607000 |