Trust GXT 109W Felox
mus - oplyst, gaming - USB - vindende hvid
Mus inkl. musemåtte
=
Før
540,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
510,-
DKK
(408,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 6400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Musens sporingshastighed | 60 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 20 G |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,5 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 42 mm |
| Højde | 131 mm |
| Vægt | 108 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 46 mm |
| Pakkevægt | 164 g |
| Pakkehøjde | 205 mm |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607000 |
| Produkter pr. palle | 480 stk |