HyperX Pulsefire Haste 2 – trådløs gamingmus (hvid)
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.068,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.038,-
DKK
(830,40 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Farvenavn | White |
| Produktfarve | Hvid |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 370 mAh |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 3 W |
| Batterilevetid (maks.) | 100 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 15 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 124 mm |
| Dybde | 67 mm |
| Højde | 38 mm |
| Vægt | 60 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 155 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
| Pakkehøjde | 64 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina, Thailand |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 88 stk |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Garantiperiode | 2 År |