Esperanza MX203 SCORPIO
mus - USB - blå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
492,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
462,-
DKK
(369,60 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Forlæns, Tilbage (handling) |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort, Blå |
| Overfladefarvning | Billede |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Blå |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,5 m |
| Tilbagetrækkelig kabel | Ingen |
| Kabelfunktioner | Flettet |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98, Windows ME, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 73 mm |
| Dybde | 130 mm |
| Højde | 41 mm |
| Vægt | 110 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Unix, Mac OS 8.6+, Linux 2.6+ |