MOUSE PAD, CLOTH, BLACK,
Præstation
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Nylon |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Skridsikker bund | Ja |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 253 mm |
| Dybde | 220 mm |
| Tykkelse | 7 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Nylon |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Skridsikker bund | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Bredde | 253 mm |
| Dybde | 220 mm |
| Tykkelse | 7 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |