Voxicon VXD-P49SUW computerskærm 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pixel UltraWide 5K HD LED Sort
Producent: Voxicon
Produkt nr: VXD-P49SUW
Varenummer: F24737780
billigst-pricerunner
Producent: Voxicon
Produkt nr: VXD-P49SUW
Varenummer: F24737780
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(5.868,80 ekskl. moms)
Produkt nr: VXD-P49SUW
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev Voxicon P49suw - Den ultimative skærmoplevelse!
Med en opdateringshastighed på 75Hz oplever du flydende og jævn billedgengivelse, der sikrer, at du aldrig går glip af et eneste detalje. Den kraftfulde 90W Pd-funktion giver dig mulighed for at oplade dine enheder hurtigt og effektivt, så du altid er klar til at fortsætte med dine aktiviteter.
Invester i Voxicon P49suw i dag og oplev en verden af skønhed og funktionalitet på din skrivebord!
Display
Skærm diagonal 124,5 cm (49")
Skærmopløsning 5120 x 1440 pixel
HD-type UltraWide 5K HD
Naturligt aspektforhold 32:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 350 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærmoverflade Mat
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 3800R
Billedformat 32:9
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 75 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Skærm diagonal (metrisk) 124,5 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-dækning (typisk) 98%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Hurtig opladning Ja
Hurtig opladningsteknologi Power Delivery
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 2.0
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
DC-in-stik Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Nej
Drejelig Ja
Drejevinkel område -30 - 30°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Billede-i-billede Ja
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 42 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 51 kWh
Strømforbrug (typisk) 76 W
Strømforbrug (standby) 0,4 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 220 - 230 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Indgangsstrøm 6.25 A
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 24 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1873217
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 1215,2 mm
Dybde (med stativ) 305,5 mm
Højde (med stativ) 417,1 mm
Vægt (med stativ) 7,4 kg
Bredde (uden stativ) 1215,2 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 1410 mm
Pakkedybde 210 mm
Pakkehøjde 520 mm