Voxicon VXD-P49SUW computerskærm 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pixel UltraWide 5K HD LED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Voxicon VXD-P49SUW computerskærm 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pixel UltraWide 5K HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Voxicon VXD-P49SUW computerskærm 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pixel UltraWide 5K HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
7.535,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
7.505,-
DKK
(6.004,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Voxicon VXD-P49SUW computerskærm 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pixel UltraWide 5K HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Voxicon VXD-P49SUW computerskærm 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pixel UltraWide 5K HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
7.665,-
DKK
(6.132,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 124,5 cm (49") |
| Skærmopløsning | 5120 x 1440 pixel |
| HD-type | UltraWide 5K HD |
| Naturligt aspektforhold | 32:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 3800R |
| Billedformat | 32:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Skærm diagonal (metrisk) | 124,5 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB-dækning (typisk) | 98% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Power Delivery |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 2.0 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| Antal USB type-C downstream-porte | Ja |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 90 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| DC-in-stik | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Akse | Nej |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -30 - 30° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Billede-i-billede | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 42 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 51 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 76 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,4 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 230 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 6.25 A |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 24 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1873217 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 1215,2 mm |
| Dybde (med stativ) | 305,5 mm |
| Højde (med stativ) | 417,1 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,4 kg |
| Bredde (uden stativ) | 1215,2 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1410 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 520 mm |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | DisplayPort, Strøm |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
| Garantiperiode | 3 År |