Produkt nr: LS34DG850SUXDU
EAN: 8806095710815
Varenummer: F24950197
billigst-pricerunner
Samsung Odyssey OLED G8 S34DG850SU skærm &#45 34" &#45 AMD FreeSync Premium Pro &#45 0,03ms
EU Energy Class G
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS34DG850SUXDU
EAN: 8806095710815
Varenummer: F24950197
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(4.644,80 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS34DG850SUXDU
Læs mere her
Samsung Odyssey OLED G8 S34DG850SU skærm - det ultimative visuelle eventyr
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type UltraWide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi OLED
Paneltype OLED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 0,03 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1800R
Kontrastforhold (typisk) 1000000:1
Maksimal opdateringshastighed 175 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1 milliard farver
Pixeltæthed 110 ppi
Synlig størrelse, horisontal 80 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,7 cm
Skærm diagonal (metrisk) 86 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 99%
Kvantepunktsfarveteknologi Ja
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Flimmerfri teknologi Ja
Spilfunktioner Game Bar 2.0
Operativsystem installeret Tizen
Multimedie
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Adaptive Sound Pro Ja
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sølv
Farve Sølv
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
Udgang til hovedtelefoner Nej
Netværk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Ja
Bluetooth-version 5.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 12 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -3 - 3°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -2 - 20°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 42 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 48 kWh
Strømforbrug (typisk) 42 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 180 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 813,6 mm
Dybde (med stativ) 192,8 mm
Højde (med stativ) 522,3 mm
Vægt (med stativ) 7,5 kg
Bredde (uden stativ) 813,6 mm
Dybde (uden stativ) 128,1 mm
Højde (uden stativ) 363,5 mm
Vægt (uden stativ) 5,5 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 948 mm
Pakkedybde 456 mm
Pakkehøjde 185 mm