Philips 49B2U6900CH skærm - WLED - 49" - AMD Adaptive-Sync - VA - 4ms
Dual Quad HD 5120x1440 ved 75Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 124 cm (48.8") |
| Skærmopløsning | 5120 x 1440 pixel |
| HD-type | Dual QHD |
| Naturligt aspektforhold | 32:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 450 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,2328 x 0,2328 mm |
| Pixeltæthed | 109 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 140 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 75 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 119,2 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,5 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 124 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 |
| DDC/CI | Ja |
| Tågehastighed | 25% |
| Overfladehårdhed | 3H |
| Farvedybde | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 119% |
| NTSC-dækning (typisk) | 97% |
| Vis sRGB | Ja |
Præstation
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Komponent video synkronisering | Separat synkronisering |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Megapixel | 5 MP |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Indbygget kamera | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| Antal USB type-C downstream-porte | Ja |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 100 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Indbygget KVM switch | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -30 - 30° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
| Billede-i-billede | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Antal OSD sprog | 21 |
| Plug and play | Ja |
| LED-indikatorer | Drift, Standby |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Strømforbrug (typisk) | 48,1 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 37,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftshøjde | 0 - 3658 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 12192 m |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 1193 mm |
| Dybde (med stativ) | 268 mm |
| Højde (med stativ) | 583 mm |
| Vægt (med stativ) | 15,2 kg |
| Bredde (uden stativ) | 1193 mm |
| Dybde (uden stativ) | 164 mm |
| Højde (uden stativ) | 373 mm |
| Vægt (uden stativ) | 11,6 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1290 mm |
| Pakkedybde | 475 mm |
| Pakkehøjde | 300 mm |
| Pakkevægt | 19,4 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Medfølgende software | SmartControl |
Bæredygtighed
| Indeholder ikke | Kviksølv, PVC/BFR |
Andre funktioner
| HBR3-support | Ja |
| Billede-for-billede (PbP) | Ja |
| Udvendigt finish type | Tekstureret |
| Delta E | 2 |
| Philips SmartUniformity | 93 - 105% |
| LowBlue tilstand | Ja |
| Billedforbedring | SmartImage |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 70000 t |
| Wake-on-LAN | Ja |
Genbrug af data
| Genbrugsplast | 85% |
| Genanvendelige emballeringsmaterialer | 100% |