LG UltraWide 34WR55QK-B skærm - LED baglys - 34" - VA - 5ms
WQHD 3440x1440 ved 100Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34WR55QK-B
EAN: 8806096235386
Varenummer: F25025215
billigst-pricerunner
LG UltraWide 34WR55QK-B skærm &#45 LED baglys &#45 34" &#45 VA &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34WR55QK-B
EAN: 8806096235386
Varenummer: F25025215
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.166,40 ekskl. moms)
Produkt nr: 34WR55QK-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev fantastisk billedkvalitet med LG 34\'\' Curved UltraWide LED skærm!
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Paneltype VA
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Kurvet
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,2318 x 0,2318 mm
Skærm diagonal (metrisk) 86 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 99%
Præstation
Flimmerfri teknologi Ja
Smart funktioner Energibesparende
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Hældningsindstilling Ja
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 28 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 45 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 810,3 mm
Dybde (med stativ) 259,1 mm
Højde (med stativ) 569 mm
Vægt (med stativ) 6,89 kg
Bredde (uden stativ) 810,3 mm
Dybde (uden stativ) 91,4 mm
Højde (uden stativ) 358,1 mm
Vægt (uden stativ) 4,99 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 985,5 mm
Pakkedybde 10,8 mm
Pakkehøjde 523,2 mm