LG UltraWide 34WR50QK-B skærm - LED baglys - 34" - VA - 5ms
WQHD 3440x1440 ved 100Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34WR50QK-B
EAN: 8806096199527
Varenummer: F25037966
billigst-pricerunner
LG UltraWide 34WR50QK-B skærm &#45 LED baglys &#45 34" &#45 VA &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34WR50QK-B
EAN: 8806096199527
Varenummer: F25037966
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.691,20 ekskl. moms)
Produkt nr: 34WR50QK-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Paneltype VA
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1800R
Understøttede videotilstande 480p, 720p, 1080p, 2160p
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,23175 x 0,23175 mm
Skærm diagonal (metrisk) 86,42 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Farvedybde 10 Bit
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Flimmerfri teknologi Ja
Smart funktioner Energibesparende
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Produktfarve Sort
Frontkantfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 43 kWh
Strømforbrug (typisk) 45 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 19 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 809 mm
Dybde (med stativ) 223,2 mm
Højde (med stativ) 483,3 mm
Vægt (med stativ) 5,9 kg
Bredde (uden stativ) 809 mm
Dybde (uden stativ) 91,5 mm
Højde (uden stativ) 358,9 mm
Vægt (uden stativ) 4,9 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 986 mm
Pakkedybde 212 mm
Pakkehøjde 524 mm