LG UltraGear 34GN850P-B skærm - Edge LED - 34" - NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium - Nano IPS - 1ms
UWQHD 3440x1440 : 160Hz, DisplayPort: 144Hz, HDMI: 85Hz)
Rengøringsspray til skærmen
1x
=
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærmoverflade | Mat |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1900R |
| Understøttede videotilstande | 240p, 360p, 480p, 540p, 720p, 1080p, 1440p |
| Billedformat | 21:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 160 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 86,7 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 |
| DDC/CI | Nej |
| Farvedybde | 10 Bit |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 98% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Hurtig opladning | Nej |
| ConnectShare (USB) | Ja |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Nej |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
| Produktfarve | Sort |
| Renoveret | Nej |
| Farvenavn | Black |
| Rammeløst design | Ja |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Oplyst stand | Nej |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Nej |
| USB strømforsyning | Nej |
| USB-berøringsporte | Nej |
| DVI-port | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Lydindgang | Nej |
| Lydudgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Mikrofonindgang | Nej |
| Pc lydindgang | Ja |
| OPS modul slot | Nej |
| Indbygget KVM switch | Nej |
| HDCP | Nej |
Netværk
| Wi-Fi | Nej |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| Bluetooth | Nej |
| Ethernet LAN | Nej |
| Fjernbetjent | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Nej |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 11 cm |
| Akse | Nej |
| Drejelig | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Billede-i-billede | Nej |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Antal OSD sprog | 18 |
| Plug and play | Ja |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 63 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 72 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 82 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 77 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1364254 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 819,2 mm |
| Dybde (med stativ) | 312,2 mm |
| Højde (med stativ) | 574,1 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 819,2 mm |
| Dybde (uden stativ) | 104,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 361,6 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 979 mm |
| Pakkedybde | 245 mm |
| Pakkehøjde | 521 mm |