Produkt nr: 34G630A-B.AEUQ
EAN: 8806096558058
Varenummer: F25422859
billigst-pricerunner
LG Electronics Skærm
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34G630A-B.AEUQ
EAN: 8806096558058
Varenummer: F25422859
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(2.276,80 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34G630A-B.AEUQ
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
LG UltraGear 34G630A-B — Ultrawide 240Hz for flydende billeder
240 Hz opdateringshastighed kombineret med 1 ms GtG responstid reducerer bevægelsesslør. Hurtige bevægelser fremstår glattere, og du får en mere responsiv billedoplevelse ved action og hurtig kameraføring. Hvis du prioriterer flydende billeder, gør disse tal en konkret forskel.
95% DCI-P3 farverum og DisplayHDR 400 gør farvegengivelsen rigere og lysere highlights tydeligere. Skærmen når op til 300 cd/m² i normal lysstyrke, så billeder fremstår klare i almindelige rumforhold. Indbyggede 2 x 5 W højttalere tilbyder lyd direkte fra skærmen, når du ikke bruger eksterne højttalere.
Tilslutningsmulighederne dækker moderne behov med HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 og USB-C med 15 W strømforsyning. Du kan tilslutte nyere konsoller og pc\'er via HDMI 2.1 og bruge USB-C til enkelt kabel til kompatible enheder.
Se forskellen selv — vælg UltraGear 34G630A-B i dag
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
=
Strømstyring
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforbrug (typisk) 32 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 61 kWh
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts 1
DisplayPort-version 1.4
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning op til 15 W
Antal USB Type-C opstrømsporte 1
Antal USB type-A downstream-porte 2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 808 mm
Dybde (med stativ) 235 mm
Højde (med stativ) 512,47 mm
Bredde (uden stativ) 808 mm
Dybde (uden stativ) 107,11 mm
Højde (uden stativ) 363,92 mm
Vægt (med stativ) 7,3 kg
Vægt (uden stativ) 5,3 kg
Præstation
AMD FreeSync-type Premium
Design
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Andre funktioner
Højde 120 mm
Drejevinkel område -30 - 30°
Ergonomisk
Hældningsindstilling -5 - 20°
Display
Skærm diagonal 34"
Skærm diagonal (metrisk) 86,4 cm
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
Paneltype VA
Naturligt aspektforhold 21:9
Pixel pitch 0,2317 x 0,2317 mm
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Farveområde 95%
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Responstid 1 ms
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz