LG 34GX900A-B computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Sort
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34GX900A-B
EAN: 8806096492499
Varenummer: F25348816
billigst-pricerunner
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34GX900A-B
EAN: 8806096492499
Varenummer: F25348816
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(5.156,80 ekskl. moms)
Produkt nr: 34GX900A-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi OLED
Paneltype OLED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 275 cd/m²
Responstid 0,03 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 800R
Kontrastforhold (typisk) 1500000:1
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,231 x 0,231 mm
Pixeltæthed 110 ppi
Skærm diagonal (metrisk) 86,2 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Farvedybde 10 Bit
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 98,5%
Farveskala DCI-P3 94%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Spiltilstand Ja
Smart funktioner Energibesparende
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 14 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.3
Netværk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Forbedret kabelstyring Ja
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 11 cm
Drejelig Ja
Hældningsindstilling Ja
Billede-i-billede Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 36 kWh
Strømforbrug (typisk) 43,33 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 2293841
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 784,1 mm
Dybde (med stativ) 291,8 mm
Højde (med stativ) 580,4 mm
Vægt (med stativ) 10,4 kg
Bredde (uden stativ) 784,1 mm
Dybde (uden stativ) 167,1 mm
Højde (uden stativ) 358,3 mm
Vægt (uden stativ) 6,2 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 927 mm
Pakkedybde 550 mm
Pakkehøjde 295 mm