Produkt nr: 34G600A-B.AEU
EAN: 8806096483992
Varenummer: F25398749
billigst-pricerunner
LG 34G600A-B computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34G600A-B.AEU
EAN: 8806096483992
Varenummer: F25398749
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.691,20 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34G600A-B.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Få en fordybende visuel oplevelse med LG 34G600A-B computerskærmen!
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning Nej
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Svartid (MPRT) Ja
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1800R
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Maksimal opdateringshastighed 160 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,07725 x 0,23175 mm
Pixeltæthed 110 ppi
Skærm diagonal (metrisk) 86 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Farvedybde 24 Bit
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
Flimmerfri teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Mikrofonindgang Nej
Pc lydindgang Nej
Indbygget KVM switch Nej
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Netværk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Forbedret kabelstyring Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 11 cm
Drejelig Ja
Drejevinkel område -30 - 30°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Skærmvisning (OSD) Nej
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 50 kWh
Strømforbrug (typisk) 44 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 2308842
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 809 mm
Dybde (med stativ) 249,1 mm
Højde (med stativ) 470,3 mm
Vægt (med stativ) 10 kg
Bredde (uden stativ) 809 mm
Dybde (uden stativ) 91,5 mm
Højde (uden stativ) 358,9 mm
Vægt (uden stativ) 5,8 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 1053 mm
Pakkedybde 232 mm
Pakkehøjde 529 mm