Produkt nr: 34U511A-B
EAN: 8806096520826
Varenummer: F25348811
billigst-pricerunner
LG Electronics Skærm
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34U511A-B
EAN: 8806096520826
Varenummer: F25348811
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.510,40 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34U511A-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Øget skærmplads til effektivt multitasking
Denne 34" skærm fra LG er designet til brugere, der har brug for et bredere arbejdsfelt end en standard skærm kan tilbyde. Det brede format gør det muligt at have flere vinduer åbne samtidigt, hvilket reducerer behovet for at skifte mellem faner. Den er ideel til kontorarbejde, dataanalyse eller kreativt arbejde, hvor overblik er essentielt. Med en opdateringshastighed på 100 Hz sikres en flydende visuel oplevelse i hverdagen. Du får en løsning, der optimerer din arbejdsgang og mindsker belastningen ved at bruge flere fysiske skærme. Det er et effektivt valg til både hjemmekontoret og den professionelle arbejdsplads.
Ultravidt 21:9 format og 100 Hz opdateringshastighed
  • 21:9 billedformat giver et bredere synsfelt til multitasking og produktivitet
  • 100 Hz opdateringshastighed sikrer blødere bevægelser og mindre visuel træthed
  • 34" skærmstørrelse giver masser af plads til komplekse projekter og store regneark
  • 5 ms responstid minimerer efterslæb i billedet ved hurtige bevægelser
  • HDMI-tilslutning gør det enkelt at forbinde til computer eller bærbar
Fleksibel integration på arbejdspladsen
Rengøringsspray til skærmen
=
Andre funktioner
Reduktion af bevægelsessløring Ja
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 1
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts 1
DisplayPort-version 1.4
Udgange til hovedtelefoner 1
Ergonomisk
Hældningsindstilling Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Strømstyring
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforbrug (typisk) 32 W
Strømforbrug (maks.) 36 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 29 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 40 kWh
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 816,5 mm
Dybde (med stativ) 223,3 mm
Højde (med stativ) 483,7 mm
Vægt (med stativ) 7,6 kg
Bredde (uden stativ) 816,5 mm
Dybde (uden stativ) 45,5 mm
Højde (uden stativ) 365,3 mm
Vægt (uden stativ) 6 kg
Præstation
AMD FreeSync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34)
Skærmopløsning 2560 x 1080 pixel
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi IPS
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Responstid 5 ms
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 400 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 320 cd/m²
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Pixel pitch 0,312 x 0,31 mm
sRGB-dækning (typisk) 99%