Produkt nr: 29U511A-B.AEU
EAN: 8806096534601
Varenummer: F25397717
billigst-pricerunner
LG 29U511A-B computerskærm 73,7 cm (29") 2560 x 1080 pixel WFHD LCD Sort
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 29U511A-B.AEU
EAN: 8806096534601
Varenummer: F25397717
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.151,20 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 29U511A-B.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev den ultimative visuelle oplevelse med LG 29U511A-B computerskærmen!
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 73,7 cm (29")
Skærmopløsning 2560 x 1080 pixel
HD-type WFHD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Nej
Type af baggrundslys Edge-Lit
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,26 x 0,26 mm
Pixeltæthed 96 ppi
Skærm diagonal (metrisk) 73 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Farvedybde 24 Bit
Standard for farveskala sRGB
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
AMD FreeSync-type FreeSync
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Kontor
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort ud-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Netværk
Wi-Fi Nej
Bluetooth Nej
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Forbedret kabelstyring Ja
Højdejustering Nej
Akse Nej
Drejelig Ja
Hældningsindstilling Ja
Skærmvisning (OSD) Nej
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 20 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 22 kWh
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 2329253
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 688,5 mm
Dybde (med stativ) 220 mm
Højde (med stativ) 408,7 mm
Vægt (med stativ) 5,1 kg
Bredde (uden stativ) 688,5 mm
Dybde (uden stativ) 76,9 mm
Højde (uden stativ) 313,4 mm
Vægt (uden stativ) 4 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 781 mm
Pakkedybde 132 mm
Pakkehøjde 391 mm