ASUS TUF Gaming VG34VQL3A skærm - LED baglys - 34" - AMD FreeSync Premium Pro - VA - 1ms
WQHD 3440x1440 ved 180Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 400 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Pixel pitch | 0,232 x 0,232 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 79,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,4 cm |
| Digital horisontal frekvens | 267 - 267 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 180 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
Multimedie
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -10 - 10° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 28 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 42 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 27 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1586602 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 808 mm |
| Dybde (med stativ) | 250 mm |
| Højde (med stativ) | 541 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,1 kg |
| Bredde (uden stativ) | 808 mm |
| Dybde (uden stativ) | 111 mm |
| Højde (uden stativ) | 364 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,8 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 915 mm |
| Pakkedybde | 280 mm |
| Pakkehøjde | 495 mm |