Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-BK
EAN: 850072937007
Varenummer: F25399159
billigst-pricerunner
Arozzi Nova 49” Curved computerskærm 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pixel Dual QHD LED Sort
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-BK
EAN: 850072937007
Varenummer: F25399159
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(4.972,80 ekskl. moms)
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-BK
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 49"
Skærmopløsning 5120 x 1440 pixel
HD-type Dual QHD
Naturligt aspektforhold 32:9
Skærmteknologi LED
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 4 ms
Svartid (MPRT) 1 ms
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1500R
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 165 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Skærm diagonal (metrisk) 124.5 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala DCI-P3, sRGB
Farveområde 100%
sRGB-dækning (typisk) 100%
Farveskala DCI-P3 95%
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 2.0
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75,100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 110 mm
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 5 - 15°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 41 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 42 kWh
Strømforbrug (typisk) 55 W
Strømforbrug (slukket) 0.5 W
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 1187 mm
Dybde (med stativ) 290 mm
Højde (med stativ) 570 mm
Vægt (med stativ) 7.8 kg
Bredde (uden stativ) 1187 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 1275 mm
Pakkedybde 218 mm
Pakkehøjde 455 mm