Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-PNK
EAN: 850072937038
Varenummer: F25399170
billigst-pricerunner
Arozzi Nova 49” Curved computerskærm 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pixel Dual QHD LED Lyserød
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-PNK
EAN: 850072937038
Varenummer: F25399170
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-PNK
Display
Skærm diagonal 49"
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 165 Hz
Standard for farveskala DCI-P3, sRGB
Farveområde 100%
sRGB-dækning (typisk) 100%
Farveskala DCI-P3 95%
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Markedspositionering Spil
Produktfarve Lyserød
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75,100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 110 mm
Strømforbrug (typisk) 55 W
Strømforbrug (slukket) 0.5 W
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 1187 mm
Dybde (med stativ) 290 mm
Højde (med stativ) 570 mm
Vægt (med stativ) 7.8 kg
Bredde (uden stativ) 1187 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 1275 mm
Pakkedybde 218 mm
Pakkehøjde 455 mm