Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-WT
EAN: 850072937014
Varenummer: F25399168
billigst-pricerunner
Arozzi Nova 49” Curved computerskærm 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pixel Dual QHD LED Hvid
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-WT
EAN: 850072937014
Varenummer: F25399168
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-49TUW165-WT
Læs mere her
Oplev den utrolige Arozzi Nova 49” Curved computerskærm og fordyb dig i en fantastisk visuel oplevelse. Med dens imponerende 124,5 cm skærm og Dual QHD LED teknologi kan du nyde utroligt skarpe og klare billeder i høj opløsning.
Arozzi Nova 49” Curved computerskærmen er designet med optimal komfort og ergonomi i tankerne. Den justerbare stativ giver dig mulighed for at finde den perfekte synsvinkel og arbejdsstilling, så du kan undgå anstrengelse og hovedpine.
Dyk ned i en verden af utrolige detaljer og farver med Arozzi Nova 49” Curved computerskærmen. Oplev skarpere billeder, mere livagtige farver og en forbedret visuel ydeevne som aldrig før. Nu er det tid til at opgradere din visuelle oplevelse med denne imponerende skærm.
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 49"
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 165 Hz
Standard for farveskala DCI-P3, sRGB
Farveområde 100%
sRGB-dækning (typisk) 100%
Farveskala DCI-P3 95%
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Markedspositionering Spil
Produktfarve Hvid
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75,100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 110 mm
Strømforbrug (typisk) 55 W
Strømforbrug (slukket) 0.5 W
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 1187 mm
Dybde (med stativ) 290 mm
Højde (med stativ) 570 mm
Vægt (med stativ) 7.8 kg
Bredde (uden stativ) 1187 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 1275 mm
Pakkedybde 218 mm
Pakkehøjde 455 mm