Produkt nr: AZ-NO-34T2K165-BK
EAN: 850054766953
Varenummer: F25399197
billigst-pricerunner
Arozzi Nova 34″ Curved computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel 4K Ultra HD LED Sort
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-34T2K165-BK
EAN: 850054766953
Varenummer: F25399197
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.412,00 ekskl. moms)
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-34T2K165-BK
Display
Skærm diagonal 34"
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LED
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 1 ms
Svartid (MPRT) 1 ms
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1500R
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Maksimal opdateringshastighed 165 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Skærm diagonal (metrisk) 87 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala DCI-P3, sRGB
Farveområde 100%
sRGB-dækning (typisk) 90%
Farveskala DCI-P3 60%
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts 2
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75,100 x 100 mm
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 30 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 30 kWh
Strømforbrug (typisk) 50 W
Strømforbrug (slukket) 0.5 W
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 811 mm
Dybde (med stativ) 200 mm
Højde (med stativ) 473 mm
Vægt (med stativ) 5.4 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 975 mm
Pakkedybde 190 mm
Pakkehøjde 490 mm