Produkt nr: AZ-NO-34T2K165-WT
EAN: 850054766960
Varenummer: F25399195
billigst-pricerunner
Arozzi Nova 34″ Curved computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel 4K Ultra HD LED Hvid
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-34T2K165-WT
EAN: 850054766960
Varenummer: F25399195
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-34T2K165-WT
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Maksimal opdateringshastighed 165 Hz
Standard for farveskala DCI-P3, sRGB
Farveområde 100%
sRGB-dækning (typisk) 90%
Farveskala DCI-P3 60%
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Markedspositionering Spil
Produktfarve Hvid
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75,100 x 100 mm
Strømforbrug (typisk) 50 W
Strømforbrug (slukket) 0,5 W
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 811 mm
Dybde (med stativ) 200 mm
Højde (med stativ) 473 mm
Vægt (med stativ) 5,4 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 975 mm
Pakkedybde 190 mm
Pakkehøjde 490 mm