Produkt nr: AZ-NO-34T2K165-FST
EAN: 850054766984
Varenummer: F25399160
billigst-pricerunner
Arozzi Nova 34″ Curved computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel 4K Ultra HD LED Grøn
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-34T2K165-FST
EAN: 850054766984
Varenummer: F25399160
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.412,00 ekskl. moms)
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-34T2K165-FST
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LED
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid Ja
Svartid (MPRT) Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1500R
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Maksimal opdateringshastighed 165 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Skærm diagonal (metrisk) 87 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala DCI-P3, sRGB
Farveområde 100%
sRGB-dækning (typisk) 90%
Farveskala DCI-P3 60%
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Firmware kan opgraderes på følgende måder USB
Firmware kan opgraderes Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Grøn
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts 2
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75,100 x 100 mm
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 5 - 15°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 30 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 30 kWh
Strømforbrug (typisk) 50 W
Strømforbrug (slukket) 0,5 W
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 811 mm
Dybde (med stativ) 200 mm
Højde (med stativ) 473 mm
Vægt (med stativ) 5,4 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 975 mm
Pakkedybde 190 mm
Pakkehøjde 490 mm