Samsung ViewFinity S8 S32D800EAU skærm - LED baglys - 32" - VA - 5ms
UHD 3840x2160 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Samsung ViewFinity S8 S32D800EAU skærm - LED baglys - 32" - VA - 5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Samsung ViewFinity S8 S32D800EAU skærm - LED baglys - 32" - VA - 5ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
3.571,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.541,-
DKK
(2.832,80 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Samsung ViewFinity S8 S32D800EAU skærm - LED baglys - 32" - VA - 5ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Samsung ViewFinity S8 S32D800EAU skærm - LED baglys - 32" - VA - 5ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
3.701,-
DKK
(2.960,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 32" |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | Mega Infinity DCR |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Synlig størrelse, horisontal | 697.31 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 392.23 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Proffesionelle |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
| Serviceporttype | USB Type-A |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 120 mm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -30 - 30° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -92 - 92° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -2 - 25° |
| Billede-i-billede | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 31 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 57 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 31 W |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 130 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1963596 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 713.9 mm |
| Dybde (med stativ) | 220 mm |
| Højde (med stativ) | 585 mm |
| Vægt (med stativ) | 6.9 kg |
| Bredde (uden stativ) | 713.9 mm |
| Dybde (uden stativ) | 41.8 mm |
| Højde (uden stativ) | 424.7 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4.5 kg |
Emballeringsdata
| Stativ type | HAS-stativ |
| Pakkebredde | 798 mm |
| Pakkedybde | 546 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 8.9 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, USB Type-A til USB Type-B |
| Strømkabellængde | 1.5 m |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | TCO |
Andre funktioner
| Billede-for-billede (PbP) | Ja |
| Off Timer Plus | Ja |
| Billedstørrelse | Ja |
| Samsung Eye sparetilstand | Ja |
| Adaptivt billede | Ja |
| Certificering | Windows 11 |