Viewsonic VX27G1-HD computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
Producent: Viewsonic
Produkt nr: VX27G1-HD
Varenummer: F25277928
billigst-pricerunner
Producent: Viewsonic
Produkt nr: VX27G1-HD
Varenummer: F25277928
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(798,40 ekskl. moms)
Produkt nr: VX27G1-HD
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 27"
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Svartid (MPRT) 1 ms
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 50000000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,311 x 0,311 mm
Digital horisontal frekvens 51 - 210 kHz
Digital vertikal frekvens 48 - 180 Hz
Skærm diagonal (metrisk) 69 cm
Overfladehårdhed 3H
Farvedybde 8 Bit
sRGB-dækning (typisk) 113%
NTSC-dækning (typisk) 80%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
DisplayPort-version 1.4
Lydudgang Ja
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Nej
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 21 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Strømforbrug (typisk) 29 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Strømforbrug (maks.) 31 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) 20 - 90 °C
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 615.07 mm
Dybde (med stativ) 201.08 mm
Højde (med stativ) 454.06 mm
Vægt (med stativ) 3.5 kg
Bredde (uden stativ) 615.07 mm
Dybde (uden stativ) 47.96 mm
Højde (uden stativ) 364.1 mm
Vægt (uden stativ) 3.1 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 680 mm
Pakkedybde 120 mm
Pakkehøjde 460 mm